Red menu

O nas

HomeMakers to ogólnopolska, kompletna baza projektantów i architektów, która umożliwia wyszukiwanie i wybór specjalisty – w zależności od indywidualnych preferencji. Skupiamy firmy oferujące usługi projektowe: design, architekturę wnętrz, projekty domów oraz aranżacje ogrodów.

Zależy Nam na Państwa komforcie i zadowoleniu! Chcemy być Waszym łącznikiem z najlepszymi architektami, projektantami wnętrz i ogrodów. Wszyscy jesteśmy miłośnikami piękna i pasjonatami architektury. Tworzymy portal z Wami i dla Was, nie pobieramy żadnych opłat, dostęp do wszystkich fachowych profili jest i zawsze będzie darmowy. Chcemy, żeby dzięki Nam i zaczerpniętym u Nas inspiracjom powstawały najwspanialsze budynki, wszechstronne wnętrza i cudowne ogrody.

Swoją działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu Naszych partnerów. Firmy współpracujące z Nami to profesjonaliści w swoich dziedzinach, znający się na tematyce wnętrzarskiej czy architekturze. Dokonując u Nas wyboru, macie Państwo pewność, że wybrany fachowiec spełni Państwa oczekiwania. My już im zaufaliśmy.

Zapraszamy Państwa do świata architektury, designu i piękna.

Zapisano